Kim jesteśmy?

Wokół strony bsap.pl zgromadziła się grupa osób chcących opowiadać o skarbach polskiej architektury. Na co dzień paramy się różnymi zawodami, żyjemy w różnych miastach, każdy swoim trybem – jedni mają rodziny, inni „nie zarzucili kotwicy” i ciągle podróżują. Połączyła nas jedna misja. Chcemy gromadzić i udostępniać wiedzę o wartych uwagi budowlach stojących w naszym pięknym kraju.

Grupa BSAP
Planowanie

Co robimy?

Interesujemy się architekturą 🙂 Czy to amatorsko, czy to zawodowo, nie to jest kluczem w doborze członków naszej drużyny. Istotna jest pasja i wynikająca z niej chęć zdobywania wiedzy o perłach polskiej architektury, porządkowanie jej i udostępnianie na tej stronie.

Dlaczego to robimy?

Bo chcemy, a jak uważają niektórzy – bo musimy 😉 Zmusza nas do tego nasza pasja, zamiłowanie do tej tematyki. W naszym gronie co prawda jest kilka osób, które są z nią związane zawodowo, jednak większość to hobbyści. To oznacza, iż niemal każdą wolną chwilę poświęcamy polskiej architekturze i robimy to z miłości. Mamy nadzieję, że nasza praca przyczyni się do spopularyzowania tego zagadnienia, a jednocześnie strona ta stanie się skarbnicą, w której bezpiecznie będziemy gromadzić wiedzę o wartych uwagi budowlach naszego kraju.

architektura
pasja

Czy kiedyś przestaniemy?

… a skąd to pytanie? 😉 Ok, nie zamierzamy i mamy nadzieję, że projekt bsap.pl będzie trwał zawsze. Nasza grupa wciąż żyje – czasami ktoś odejdzie, czasami ktoś dołączy. Pojawiają się nowe umysły, nowa pomysły i nowa energia. Dzięki temu strona może wciąż działać, mimo iż jest nieformalnym przedsięwzięciem grupy zapalonych pasjonatów.